This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w zakupie Crossa
Autor Wiadomość
daniel0703
Początkujący

Wysłany: 2016-04-28, 23:17   Pomoc w zakupie Crossa  

Witam jestem nowy na forum jestem Daniel mam 18 lat, warze jakąś stówke xd:)
Mam ponad 190cm dokładnie sam nie wiem :)
Ogólnie szukam crossa 125 lub 250 2t jak na razie szukam i szukam znalazłem jedna ciekawą ofertę opis trochę ubogi ale zadzwoniłem zagadałem i wszystko w crossie jest w porządku jeszcze nie byłem na oględzinach ale według właściciela wszystko jest sprawne:) Chciałem spytać czy to dobry wybór ktm sx 250 2t z 1998r. jako pierwszy motor mój własny, miałem okazje pojeździć tysiączkiem także sobie poradzę ze zwariowaną góra 250 :)

Ogólnie do rzeczy:)

Ten przykuł moją uwagę jest bardzo blisko mnie także prawdopodobnie w wtorek podjadę obejrzeć maszynę. Co myślicie wart uwagi?

http://olx.pl/oferta/cros...D5-IDf7OG9.html

Chciałem spytać jak z częściami zamiennymi do tego ktma sx czy są łatwo dostępne i czy są droższe niż do takiego japońca np.yz??

Ile wyniósł by kapitalny remont silnika tłok, korbowód...itp?

Jak wytrzymała jest skrzynia, sprzęgło, zawiecha???

O spalanie nie pytam każdy kto go kupi powinien się liczyć z potrzebami takiej maszyny:)

A i może polecicie coś innego najlepiej z łódzkiego, mazowieckiego.

Co byście brali tego ktma, czy może yz,rm,kx,cr?? chociaż śledzę aukcje i nic w mojej okolicy nic ciekawego nie ma? :(

A i na crossa chce wydać niecałe 5k także piszcie co myślicie, a i w grę wchodzą tylko full crossy bez homologacji ?

Odpowiedz do tematu