This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki cross na początek!
Autor Wiadomość
xwoker 
Początkujący
Maksymilian

Wysłany: 2016-08-12, 19:36   Jaki cross na początek!  

Witam!
Mam 13 lat, ważę 72 kg i mam 165,5 cm wzrostu.
Szukam jakiegoś crossa bądź enduro (nie znam się) na początek. Nigdy na niczym nie jeździłem, pisałem to samo na innym forum i odpowiedzi mówiły że na początek 125 ale nie jestem co do tego pewny oczywiście chciałbym 125 ale niewiem czy nie będzie ona na start za mocna ;/ Moje fundusze nie są duże ale bez przesady nie są aż tak małe, oczywiste jest to, że nie jestem pełnoletni i nie zarabiam prawda? Proszę o poradzenie jakiej pojemności crossa powinienem kupić i jaki model itp. Oraz jakieś rady które mi się przydadzą na początek tej przygody typu co muszę wiedzieć żeby crossa nie zepsuć jak go odpalać. Nie mam o niczym pojęcia i boję się że nie ogarne tego wszystkiego ;/ Proszę o wytłumaczenie podstaw nawet biegów itp ;/ Z góry dziękuje za pomoc! :D

kqu 
Początkujący

Wysłany: 2016-08-15, 21:41     

Ja też mam 13 lat i w tej chwili będę kupywał jakąś 50cc na początek Polecam np Yamahe dt 50

Odpowiedz do tematu